ŠEVČÍK OKNA, s.r.o reference

Společnost Ševčík OKNA s.r.o., zajišťovala dodávku a montáž pro stavbu rodinného domu v pasivním standardu na Praze západ.

Montáž byla provedena neodborně, v první řadě namontovali velké sestavy oken do jiných stavebních otvorů, než měli zaměřeno. Stavební dělníky zaúkolovali dokonce k tomu, aby jim stavební otvory upravili, vše bez toho aniž by zavolali dozoru stavby a nebo to jinak projednali. Byly zde dvě sestavy oken s balkonovými dveřmi, prohodili je aniž by si stavební otvory přeměřili, takto se to pokusili předat – bezúspěšně, dílo jim nebylo převzato dodnes i s ohledem na další závady díla, které uvádím níže :

1. poškrábané rámy oken ( bylo retušováno, tak aby nebylo při přejímce poznat)

2.  difusní a parotěsné pásky v připojovací spáře, nebyly kvalitně nalepeny a utěsněny, neořízli pěnu, potom nemohli pásku přilepit

3. vchodové dveře měli již z výroby křivě kotvené panty na dveřní zárubni, výsledkem je netěsnost v řádu cca 15mm na vchodových dveří

V současnosti firma ŠO požaduje po klientovi doplacení zakázky, závady však odstranit nechce, již je to více než rok a půl a firma závady neřeší.

NESERIÓZNÍ A NEPROFESIONÁLNÍ

DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI !!!

01_pasky

02_pasky

03_pasky

20151024_120419

04_pasky

 

…pro ochranu Vašich investic